O čo tu ide

V Autách píšem o tom čo ma baví. SK život je o udalostiach, čo sa nám prihodia a čo si zaslúžia komentár.

Auto vám musí urobiť radosť vždy keď si doň sadnete, inak to boli vyhodené peniaze. Vyhadzovať sa už „nenosí“ a recyklovať zlú kúpu nie je také jednoduché.

Náklady na výrobu a normy určujú technické parametre a aj krásu áut. V súčasnosti má naozaj veľké množstvo súčiastok a komponentov rovnakého výrobcu. Každá značka sa však snaží odlíšiť a ponúknuť niečo iné. Ponuka áut na Slovensku je veľmi bohatá.

Kupujúci si pri výbere nového auta značku vyberajú na základe osobnej skúsenosti, prípadne sa zaoberajú doporučenou značkou a modelom. Ale veľmi často sa sústredia len na cenu.

Len cena a akciová zľava, doplnené informáciami z časopisov a internetu, nemôžu byť dostatočné pri rozhodovaní aké auto kúpiť. Nikto a nič vám nesprostredkuje váš osobný pocit z vzhľadu a vlastností konkrétneho auta.

Porovnanie podľa množstva parametrov a hodnotenie na základe konkrétnych skúseností je veľmi dobrý začiatok. Ale na živo je to iné.

Váš osobný pocit pohodlia, dostatku priestoru pre posádku, ako vám „sedí“ ovládanie, ako auta zrýchľuje a spomaľuje, ako drží v zákrute, čo všetko odvezie … to všetko musí auto robiť dobre práve podľa vás. Veľmi dôležitá je aj vaša bezpečnosť. Chybu môžete urobiť vy alebo niekto iný a vtedy je podstatné v čom sedíte.

Vyberte si a vyskúšajte si ho, potom nakupujte.

Auto vás musí tešiť každý deň.

Róbert Šimočko robert.simocko@gmail.com

Reklamy
  1. Pridaj komentár

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: