Alfa Romeo

alfa-romeo-logoAlfa Romeo patrí do koncernu FIAT, je to prestížnejšia a športová značka. Dizajnom a jazdnými výkonmi chce osloviť mladých a duchom mladých. Slogany “Krása nestačí”, “Sila, ktorú riadite” a “Fakt že dýchate neznamená že ste živý” hovoria o emóciách, ktoré sú spojené s touto značkou.

Ocenenia
Alfa Romeo má množstvo ocenení za vzhľad svojich automobilov. Najnovšia štúdia z roku 2011 4C Concept je “Most Beautiful Concept Car of the Year” podľa čitateľov nemeckého Auto Bild. Giulietta získala “Die besten Autos 2011″ od nemeckého Auto Motor und Sport, Auto roka 2011 v Grécku, “Design Award 2010″ od Auto Bild v Nemecku, “Auto Trophy 2010″ od AutoZeitung v Nemecku a ďalšie. Mito napríklad aj “Best looking car of the year 2009″ Najlepšie vyzerajúce auto vo Francúzsku. Model 159 získal krátko po svojom uvedení cenu Design Award od Auto Bild. Bol aj najlepším importovaným autom v roku 2007 podľa Auto Motor und Sport.

Dizajn
Tieto autá vytvárali najznámejšie dizajnové centrá automobilov ako Bertone, Italdesign / Giorgetto Giugiaro, Pininfarina, Zagato a Centro Stile Alfa Romeo. Autá majú rozhodne emotívne tvary s jednoznačným odkazom na krásnych predchodcov.

Súvisiace linky

Reklamy
  1. Pridaj komentár

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: