Hyundai

Hyundai_logo  “New Thinking. New Possibilities.” – nový a odlišný spôsob myslenia môže priniesť nové možnosti, napríklad 5-ročnú záruku bez obmedzenia kilometrov. Filozofia značky “Modern Premium” sa prejavuje aj v dizajne nových modelov.

Výnimočnosť
Hyundai ponúka svojim zákazníkom ponúka “5 rokov záruky a výhod” – 5 ročnú záruku bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov, 5 ročnú asistenčnú službu, odtiahnutie do najbližšieho autorizovaného servisu Hyundai v domovskej krajine i v zahraničí, 5 rokov zvýhodnenej prehliadky so zľavou 5 % z odporúčaných cien originálnych náhradných dielov a 5 % z celkovej ceny servisných prác plánovanej údržby.

Dizajn
Výrazové prvky dizajnu sú inšpirované prírodou, plynúce línie vytvárajú výrazný a dynamický vonkajší vzhľad. Štúdia Hyundai ix-onic, predstavená v roku 2009, je “fluidic sculpture” inšpiráciou dizajnu všetkých nových modelov Hyundai, napr. i40.

Motošport/sponzoring
Hyundai Motor Co. je už dlhodobo spojený s vrcholovým futbalom a svoje oficiálne automobilové partnerstvo s medzinárodnou futbalovou federáciou FIFA predĺžil až do roku 2022.

Súvisiace linky

Reklamy
  1. Pridaj komentár

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: